Renault Megane Sedan – Joy 1.6 16V 115 bg
Renault Megane Sedan – Joy 1.6 16V 115 bg
0₺
Araç Durumu KİRALIK
Kilometresi 0 km
Yılı 06-2019
Motor 1,6
Yakıt DİZEL

Araç Detayları

Araç Durumu KİRALIK
Marka RENAULT
Model Megane Sedan – Joy 1.6 16V 115 bg
Yılı 06-2019
Fiyatı 0₺
Kilometresi 0 km
Yakıt DİZEL
Rengi BEYAZ
Araç Sitili SEDAN
Vites Türü Manual
Kapılar 5
Motor 1,6

Araç Tanımı

Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

Araç kiralama, her geçen yıl daha ayrıcalıklı, gelişmiş seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkan bir sektör. Siz de otomobil kiralamak, gelişmiş seyahat keyfinin tadını çıkarmak için Ak Emlak Rent a Car kurumsallığının deneyimine varın.

Kiralama sektörleri, her yıl biraz daha etki alanını genişletiyor. Bir ürün, mal ya da hizmeti kiralamak, gelecekte daha sık görülebilecek bir eğilim. Bu durum dünyadaki tüketici profilinin belli nedenlerle kiralamaya daha yatkın bir hale gelmesinden kaynaklanıyor.

Araba, daire, ofis, kurumsal telefon vb. alanlarda geniş bir pazar hacmiyle var olan kiralama sektörü tüketicinin karşısına her zaman farklı seçenekler sunuyor. Buna ek olarak sunulan hizmet çerçevesinde kalite, sürdürebilirlilik, güven, kurumsallaşma vb. etkenler de, tüketicilerin mal ya da hizmetleri kiralayarak kullanma eğilimi göstermesini sağlıyor.

Türkiye’de gelişmiş seçenekler vadeden turizm, araç kiralama sektörünü de iyi bir çizgiye taşıdı. Türkiye’de satışı gerçekleşen 100 yeni otomobilin 23’ünün araç kiralama sektöründe kullanılması, bu tabloyu ortaya koyan ciddi bir veri. Eldeki verilere göre şu an Türkiye’de 360 bin 769 kiralık araç bulunuyor.

Araç kiralama işlemleriniz için daha kurumsal bir yapıyla çalışmaya ne dersiniz? Ak Emlak Rent a Car size aradığınız kaliteyi sunuyor.

 

 

Neden Araç kiralama?

Araba kiralama ve yaygın adıyla rent a car, yalnızca turizmin etkisiyle büyüyen bir sektör değil. Araba kiralamanın avantajlarını deneyimleyen müşteriler, yeni bir araba satın almak yerine kiralama seçeneklerini tercih etmeye devam ediyor. Neden mi?

  • Kiralamak sizden, bakım ve temizlik masraflarını üstlenmek şirketten.
  • Arıza ya da hasar gibi durumlarda endişe etmeyin, kasko karşılasın.
  • Vergi ya da sigorta ödemelerini unutun, şirketiniz hatırlasın.
  • Gelişebilecek olası ihtiyaçlarda yedek araç hizmetinden yararlanın.

Bir araba satın almadan önce deneyimlemek, başarılı bir tercih yapabilmenizi sağlar. Bir otomobil satın almak istiyor, fakat markalar ve/veya modeller arasında karar veremiyor musunuz? O halde araba kiralamak tam size göre. Otomobil adaylarınızı belirli sürelerde kiralayın, bu sayede en başarılı kararı verin.